Koloběžky Kouty

Koloběžky v Koutech

Jak: Na nádrž Dlouhé Stráně lanovkou , zpět na koloběžce.

Jedinečná možnost zapůjčení koloběžky s výjezdem lanovkou a pak nádherná jízda kolem přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně a zpět cca 20 km. Ceník…

Kde: V prodejně Helia Sport na Kouteckém náměstí – zapůjčíte koloběžku včetně povinného vybavení (helma, reflexní vesta). Zakoupíte si lístek na lanovku, která Vás dopraví na Medvědí horu 1100m. n. m.

S koloběžkou je pak třeba ujít trasu 4,5 km a dostanete se přímo k horní nádrží DS. Na trase můžete také odbočit přímo na dolní nádrž a vyhnout se tak závěrečnému stoupání. Následně vás čeká nádherný sportovní zážitek – 17 km sjezd na koloběžce cca 30min a dojedete zpět ke Kouteckému náměstí.

Trasa: úsek vyznačen modře viz mapa

Při jízdě směrem dolů, ale i nahoru dbejte na maximální opatrnost – reálná možnost střetu s turisty, autobusy i ostatními vozidly, nejste na komunikaci sami !!! Čtěte provozní řád lanovky – pravidla bikeparku Kouty. Vyzkoušejte si nejprve jízdu v malé rychlosti, při jízdědodržujte pokyny školícího personálu areálu Kouty (jaký má být ideální postoj, jak brzdit apod.)

Text je převzat ze stránek http://www.kouty.cz/leto/letni-aktivity/kolobezky, kde se dozvíte další podrobnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.